Варшавський університет природних наук SGGW

Наш університет є одним з найпрестижніших вищих навчальних закладів в Польщі. Ми навчаємо спеціалистів високого класу по цілому ряду спеціальностей в галузі біосфери. Університет пропонує широкий спектр дисциплін – від біологічних та технічних до ветеринарії, економіки та гуманітарних наук. Усі вони безцінні для розвитку сучасного суспільства.

ВУПН – SGGW займає перше місце в рейтингу ВНЗ природних наук та входить в десятку найкращих державних університетів Польщі. ВУПН – SGGW отримав звання «університет, дружній по відношенню до студентів». Варто відмітити, что наші випускники задоволені своїм вибором. Переважна більшість заявляє, що вони вибрали б той сам університет і факультет, якщо б довелося це зробити удруге.

 

Університет Фінансів та Управління у Варшаві

У межах своєї спеціальності Університет Фінансів та Управління ( УФУ ) пропонує різноманітні напрямки у навчанні (спеціальності).
УФУ гарантує високий рівень навчання, заснованого на сучасних і перевірених наукових методах.
УФУ використовує найкращі міжнародні освітні практики, завдяки яким готує висококваліфікованих фахівців, активних і завзятих людей, які успішно роблять свою професійну кар'єру.

 

 Університет Вістула 
(давніше Вища школа економіки та інформатики)

Університет Вістула - один з приватних університетів Польщі, був заснований в 1996 році. З цих пір Університет прагнув створити найбільш сприятливе учбове і дослідницьке середовище. Це факт був підтвердженний 20 тисячами його випускників. Розташований в одній зі столиць Європи, що швидко розвиваються, Університет пишається унікальною міжнародною атмосферою та студентами, що приїжджають більш ніж із 26 країн світу 4-х континентів.

 

 

Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі

Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад у східній Польщі, розташований у місті Любліні – академічному місті різних культур і традицій. Про винятковість навчальної пропозиції університету свідчить його різносторонність.

 

Колегіум Сівітас

Collegium Civitas – це незалежний університет, який приділяє виняткову увагу кожному стеденту. В цьому університеті вчиться усього 2000 студентів, але зате кількість викладачів досягає 210. Студенти мають можливість часто зустрічатися з викладачами, особливо під час написання дипломних робіт. Студенти Collegium Civitas, як правило, виїжджають на практики до країн Західної Європи. Вони також можуть брати участь в численних програмах обміну студентами (більше 30 підписаних угод з різними країнами, від Канади до Південної Кореї). 

 

Університет Лазарського

Lazarski University – провідний університет бізнесу та права у Польщі. Підтвердженням цього факту служать високі місця в рейтингах.

1-е місце серед недержавних учбових закладів у номінації «Найкращий факультет права» (Gazeta Prawna 2007, 2008, 2009, 2010)

 

Технологiчний університет в Дрезденi

Карьера в исследования характеризуются несколькими квалификационных этапов:. Студентов и аспирантов исследований, кандидат и докторант, последовал ряд вариантов, как для удовлетворения потребностей в назначении его на профессорской Следующие страницы предлагают обзор информации из фазы PhD и научные пути карьерного роста ведущих до назначения на профессорскому званию . Академия последипломного образования и молодого исследователя Программа ТУ Дрезден - два основных мер в институциональной стратегии Ту Дрездена - предоставить ученым на соответствующих квалификационных уровней с практической поддержкой по их карьеры в качестве исследователей.   

 

Leibniz Universität Hannover

Shaping the Future with Knowledge

In 1831, founded by the scholar Karl Karmarsch, the “Higher Trade School of Hannover” started with only 64 students. Today there are more than 25,000 students in the natural sciences and engineering, the humanities and social sciences as well as in law and economics.

In the future, too, studying, teaching and research are to be enjoyable, and therefore one of the declared goals of Leibniz Universität Hannover is to continually improve the quality of teaching and research.

 

A breakdown of student numbers in CIU:
  • There are students from 81 different cities inTurkey
  • There are students from 64 countries
  • 50% of the students have scholarships
  • 70% of the students live on campus
  • There are 30 different student clubs
  • While  CIU had 3,545 students in 2006 the number rose to 7,948 in 2014.
  • While there were 20 undergraduate programs in 2007 this is now 45 in 2014.
  • Over a five year period the number of students has risen by 97.47%.
  • The number of students has risen by 23.97% in a year.